Vega Türkiye Turnesi’nde!

Vega Türkiye Turnesi’nde!

Vega yepyeni albümü ‘Delinin Yıldızı’nı Türkiye Turnesi ile kutluyor!

Dream TV ve radyonom.com sponsorluğundaki yeni albüm turnesi kapsamında vermiş olduğu konserlerin tüm biletleri tükenen Vega, D&R satış listelerinde ve dijital müzik servislerinde de zirvenin sahibi…

Deniz Özbey ve Tuğrul Akyüz'den oluşan, Türk rock müziğinin mihenk taşı Vega,  10 şarkıdan oluşan yeni albümü “Delinin Yıldızı” ile geri döndü. 

D&R’da çok satanlar listesinde 1 numaranın sahibi olan “Delinin Yıldızı”, dijital müzik servislerinde de en çok dinlenen albümler arasında.

Grup, yayınlandığı ilk gün iTunes’da en çok satanlar listesinde 1 numaraya yerleşen albümüyle, Spotify Viral 50 listesinin ilk 8 basamağında, 8 şarkısıyla da göz doldurdu. 

KONSERLERİN TÜM BİLETLERİ TÜKENİYOR

Yeni albüm kapsamında verdiği tüm konserlerin biletleri tükenen Vega'nın, Kasım ayının ilk haftasında İstanbul'da gerçekleşecek konserinin biletleri de 1 ay öncesinde tükendi. 


Vega'nın Dream TV ve radyonom.com sponsorluğundaki

konser programı şöyle;20 Ekim Antalya Tudors Arena

27 Ekim Eskişehir SPR Pub

4 Kasım Istanbul İKSV Salon

8 Kasım Bandırma Hayal Kahvesi

9 Kasım Çanakkale Hayal Kahvesi

17 Kasım Kocaeli Hayal Kahvesi

24 Kasım İstanbul Ataşehir DasDas

1 Aralık İzmir Hayal Kahvesi

9 Aralık Ankara If Performance Hall

13 Aralık Istanbul Babylon

 

Vega, yakında plak formatında da satışa sunulacak olan yeni albümü “Delinin Yıldızı”nı, müzikal birlikteliklerindeki uzun yol arkadaşları Serkan Hökenek ile birlikte kaydetti.